Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
alpenheart.at
Noční život v Bad Gastein

Noční život v Bad Gastein

Když se řekne Bad Gastein, lidé si většinou vybaví dvě věci – lyžování a lázně. Návštěvníci si ale mohu užít i spoustu večerní zábavy po celý rok. Abychom vám výběr usnadnili, vytipovali jsme pro vás několik míst, které byste měli navštívit.

Nakupování Bad Gastein a Salzbursko

Nakupování Bad Gastein a Salzbursko

Milujete nákupy, resp. chcete si domů odvézt nějaký krásný suvenýr? Nejen oblast údolí Gastein, ale celkově salzbursko včetně města Salzburg nabízí dokonalé možnosti pro shopaholiky, ale i ty, kteří chtějí zabít chmurné počasí nebo se pokochat rakouskou módou.

Montanmuseum Böckstein

Montanmuseum Böckstein

Rýžování zlata, hornictví, těžba drahých kamenů vzbuzuje již od pradávna v lidstvu zvědavost a touhu honby za pokladem. Objevte i Vy historii, stroje a nářadí, které se kdysi k těžbě zlata používaly

Gastein karta 2018

Gastein karta 2018

Trávíte dovolenou v gasteinském údolí a okolí? Rozhodně stojí za to mít u sebe Gastein kartu platnou pro rok 2018.

Rybaření Bad Gastein

Rybaření Bad Gastein

Milujete rybaření? Ten klid, relax, občas nějaký úlovek? Rozhodně si zkuste zarybařit v Rakousku. V gasteinském údolí jsou připraveni na velké i malé rybáře.

Soutěska Seisenbergklamm

Soutěska Seisenbergklamm

Pokud budete hledat soutěsku Seisenbergklamm, tak jí naleznete v rakouském městečku Weißbach, které je vzdálené necelých 80 km od Bad Gastein. Celá cesta vám zabere tedy něco okolo 75 minut.

Soutěska Vorderkaserklamm

Soutěska Vorderkaserklamm

Mohutné horské masivy, monumentální výhledy, panenská příroda… To asi člověku vyvstane na mysli jako první, když se řekne “Alpy”. Alpy však skrývají i mnoho “zapadlých” míst, které stojí za návštěvu. Soutěska Vorderkaserklamm stojí rozhodně za návštěvu!

Lamprechtské jeskyně

Lamprechtské jeskyně

Pokud se nacházíte v oblasti Salzburska rozhodně stojí za zajížďku podívat se na úžasnou Lambrechtskou jeskyni - nejdelší jeskyni Evropy.

Golf Bad Gastein

Golf Bad Gastein

Už jste někdy hráli golf ozvláštněný impozantní horskou kulisou? Pokud ne, vyzkoušejte pobyt v gasteinském údolí. Toto místo stoprocentně uspokojí každého milovníka golfu.

Zoo zahrady v Rakousku

Zoo zahrady v Rakousku

Pokud patříte k obdivovatelům zvířátek a rádi se na ně jezdíte podívat do zoo? Máme pro Vás tipy, kam po celém Rakousku vyrazit, stejně tak, co uvidíte v Salzbursku.

Výlet s rodinou Salzbursko

Výlet s rodinou Salzbursko

Pohybujete se s rodinou v oblasti Salzburku,oblasti Bad Gastein nebo teprve plánujete dovolenou v Rakousku? Hledáte zajímavé tipy na výlety? Rozhodně do svého plánu zahrňte následující! Děti budou nadšené!

Salzburg - památky

Salzburg - památky

Toužíte navštívit Salzburg? Nádherné město s bohatou historií? Město, kde se narodil a žil Mozart?

Tipy na výlety Salzbursko

Tipy na výlety Salzbursko

Lyže, běžky, snowboard Vás neláká a přesto byste si chtěli krásnou rakouskou zimní přírodu? Rozhodně oblast Bad Gastein stojí za to navštívit!

alpenheart.at